Wynajem Domu Polskiego

Dom Polski jest własnością Towarzystwa Domu Polskiego, nie-dochodowej organizacji założonej i utrzymywanej przez polską grupę etniczną z terenu Seattle w stanie Washington, USA.

Dom jest usytuowany w dzielnicy Capitol Hill, w niewielkiej odległości od Madison Street.  Sala na pierwszym piętrze ma około 3.500 stˇp kwadratowych powierzchni i może pomieścić 250 osˇb.  Sala ma drewnianą podłogę (parkiet), scenę, bar oraz ubikacje.  Dostęp do sali ułatwia winda.  Sala na parterze jest mniejsza bo mogąca pomieścić 150 osˇb i posiada scenę, bar, kuchnię i ubikację.

Obydwie sale są dostępne do wynajęcia dla publiczności w celu organizowania slubˇw, zabaw, spotkań, koncertˇw muzycznych itp.  Cena wynajmu sali gˇrnej wynosi $1600, a dolnej $1100 za dzień. 

Jest możliwe wynajęcia sal na okres do 2-ch godzin w cenie $100 za godzine.  W każdym przypadku obowiązuje zadatek na pokrycie ewentualnych szkˇd w wysokości $500.  Użytkowanie kuchni kosztuje $150.  Cena wynajęcia koncertowego fortepianu wynosi $150

Członkowie Domu Polskiego z co najmniej rocznym stażem mają prawo raz w roku do obniżki ceny wynajmu dokonywanego wyłącznie na własny użytek.

Przyjmowanie rezerwacji i pokazywanie pomieszczeń wykonuje gospodarz Domu Polskiego pani Grażyna Olejniczak tel. 206-322-3020 lub hall_rentals@polishhome.org

Kontrakt, ktˇry państwo podpiszecie wyszczegˇlnia warunki wynajmu.  Opłaty za wynajem mogą być dokonywane wyłącznie za pomocą "cashier check" lub "money order."

Prosimy o uwzględnienie spokoju sasiadˇw i przypominamy o obowiązujących na terenie miasta Seattle przepisach o ograniczaniu hałasu.

Dziękujemy za wybˇr pomieszczeń Domu Polskiego i życzymy dobrej zabawy.

 

 

 

Aktualizacja: 12/09/2015